Srpen 2010

Graphic talent 1. round

20. srpna 2010 v 13:00 | Graphic talent |  Graphic task
+ Chceš vědět jak jsi na tom s tvoji kreativitou? Zapoj se do nové grafické soutěže! Přihlásit se je tak jednoduché!


JAK VŠE BUDE PROBÍHAT?
Protože jsme se rozhodli, že pro vás připravíme hodnotnou VGS (= velká grafická soutěž), uděláme taktéž o něco přísnější hodnocení a výběr TOP 10 (nebo 15 - záleží na počtu přijatých děl) soutěžících.
Do 1. kola může KDOKOLI poslat svoji (nejlepší) grafickou práci na jakékoli téma. Zasílat můžete avatary, blendy, wallpapery, layouty, cokoliv.
Své výtvory zasílejte do 3.9. 2010.

Samozřejmě více budeme sledovat ty, kteří vlastní blog, protože budeme moc shlédnout i jejich ostatní grafiku, pokud ale blog nemáte, nevadí. Když se nám bude vaše práce líbit, vezmeme vás i bez něj. ;-)


Co když se dostanu do TOP 10 (15)?
Až vybereme, zveřejníme zde seznam soutěžících a zadání do 2. kola, do kterého již budete posílat grafiku na téma. ;-) Budeme se snažit začít trochu jednodušeji a postupně přitvrzovat, v každém kole vyřadíme určitý počet soutěžících. Nakonci se utkají 2 kreatoři ve speciální disciplíně.
Když postoupíte do 2. kola, tak si dejte na blog tento Button-


VÝTVOR MUSÍ BÝT VÁŠ!!!

Odesílací formulář zde.

Entries 1. round

20. srpna 2010 v 9:57 | Graphic talent |  Entries
Veškeré údaje k přihlášení naleznete ZDE.


Partners

20. srpna 2010 v 9:55 | Graphic talent |  Partners
xxxx

P.S. - Spřátelujeme jedině s blogama se stejným záměrem!
P.S. 2 - Pokud chcete spřátelit, napište sem do komentů.


About Us

20. srpna 2010 v 9:52 | Graphic talent |  Us
Strangeb
Doufám, že za tu dobu, co se různě potloukám po blogu jsem si dokázal udělat dobré jméno a nejsem zas až tak neznámej. Blog jsem se rozhodl udělat s mojí kamarádkou Elerens~, protože už dlouho prahnu po soutěži stylu staré dobré VGS, akorát s pár úpravama. Jinak kdyby se někdo ptal, je mi 15, můj blog je ZDE, jsem kluk (a na takové otázky vám už příště odpovídat nebudu xD ). Vzhledem k tomu, že máme poměrně stejné záliby a oblíbence s Elerens~ , můžete tu určitě čekat všechny ty, co máme rádi (překvapivě), takže...
zdraví Strangeb


E l e r e n s ~
Jsem dospívající dýně, kterou můžete znát z The-My-Masque (aktuálně HIATUS, ale pro Strangebovy nápady se najde čas vždycky...). 2 jediné věci, v které věřím jsem já a osud. To 2. mě i vás zavedlo sem, takže hodně štěstí, grafické inspirace a nástrojů v PS.
Pac a pěstí.